HomeO firmieProdukty i usługiPomocCennik połączeńKontakt z namiMoje konto

  FAQ  | Podłączenie do EuroTELEFON | Konfiguracja sprzętu | Funkcje | Zasady sprzedaży | Gwarancja | Wymagania

SJ Labs - SJPhone

Jest to jeden z programów, które przetestowaliśmy. Pozwala na szybkie uruchomienie i natychmiastowe korzystanie z konta, nie czekając na nadejście paczki z zamówionym w naszym sklepie urządzeniem.

Krok nr 1

Pobierz plik instalacyjny z adresu http://sjlabs.com/SJphoneWin. i uruchom pobrany instalator.


Krok nr 2

Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu pokaże się standardowy ekran programu. Kliknij na ikonę śrubokręta. Pokaże się plansza opcji programu. Wprowadź swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail w zakładce 'User Information'.

 

 


Krok nr 3

Kliknij na zakłedkę 'Profiles'. Następnie kliknij przycisk 'New'. Pokaże się okno 'Create New Profile'. W polu 'Profile name:' wpisz  EuroTELEFON, a w polu 'Profile type' wybierz z listy opcję 'Calls through SIP Proxy'. Kliknij OK.


Krok nr 4

Pokaże się okno 'Profile options'. Kliknij zakładkę SIP Proxy. W polu  'Proxy Domain:' wpisz  sip.eurotelefon.pl  i daleji 5060 w polu po prawej stronie. W polu 'User domain:' wpisz  sip.eurotelefon.pl.  Następnie zaznacz opcję 'Register on proxy' oraz 'Proxy is strict outbound. Teraz kliknij OK.

 


Krok nr 5

Ponownie pokaże się plansza z zakładkami. na zakłądce 'Profiles' zobaczysz zdefiniowanu przed chwilą profil EuroTELEFON. Zaznacz go myszka i kliknij przycisk 'Initialize..'. Pokaże się okno 'Service: EuroTELEFON'. W polu 'Account:' wpisz  swój numer VN, a w polu 'Password:' wpisz swoje hasło (oba parametry dostaniesz po wykupieniu dowolnego z naszych kont telefonicznych. Teraz kliknij OK.Krok nr 6

Znów na zakładce 'Profiles' wybierz profil EuroTELEFON i kliknij przycisk 'Use...'.

 

 

  

Krok nr 7

Jeśli używasz karty dźwiękowej komputera z mikrofonem i jego głośnikami lub słuchawkami to:

Na planszy Options kliknij zakładkę 'Audio' i upewnij się, że w sekcji 'Sound devices' wybrana jest odpowiednia karta dźwiękowa.

 

Kliknij  OK.

 

   
 

Jeśli używasz telefonu typu firm podłączonego do komputera przez port USB to:

Podłącz do komputera słuchawkę i zainstaluj jej sterowniki.

Na planszy Options kliknij zakładkę 'Audio' i upewnij się, że w sekcji 'Sound devices' wybrana jest odpowiednia karta dźwiękowa.

 

Następnie kliknij "Compression Settings"

 

 

 

Krok nr 8

Upewnij się, że opcja "Lost data recovery" w sekcji "SJ Labs extensions" jest zaznaczona, a w polu "Method" widnieje "SJ Labs data recovery engine".

 

Kliknij 2 razy OK

 


Krok nr 9

Możesz dzwonić.

Top